Do startu gotowi? Start!

Witajcie! Z przyjemnością dzielimy się z Wami wspaniałą informacją. Rozpoczęliśmy wspólnie z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie prace nad polsko-słowackim przedstawieniem „Zdarzyło się pierwszego września” Pavla Rankova w reżyserii Tomasza Gawrona.

Z tej okazji zaprosiliśmy na niecodzienny happening połączony z konferencją prasową. Przenieśliśmy atmosferę słowackich Levic do pływalni w Tarnowie-Mościcach. Nasi aktorzy (Adam Herich – gościnnie, Filip Kowalczyk i Tomasz Wiśniewski) wzięli udział w zawodach pływackich, by rozstrzygnąć, który z nich będzie miał prawo starać się o względy pięknej Marii (Anna Zachciał). Kto zdobędzie serce rówieśniczki? Jak długi to będzie wyścig i czy wszyscy wyjdą z niego cało? Tego dowiecie się już w drugiej połowie listopada.

Zanim jednak zaprosimy na premierę na Dużej Scenie „Solskiego”, prosimy o Wasze wsparcie. Chcemy to przedsięwzięcie zrealizować w takim kształcie o jakim marzymy. Nie jest to łatwe w czasach pandemii. Liczymy na Was i mamy nadzieję na rewanż w postaci świetnego przedstawienia.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/3juj8a

Partner Główny: Województwo Małopolskie

Patron Honorowy: Tomáš Kašaj, Konsul Generalny Republiki Słowacji

Fot. Przemysław Sroka